(097)999-55-33, (044)222-44-77
пн-пт 9:00-19:00, сб-нд 10:00-18:00
Прихожі
Вітальні
Системи
Спальні
Кухні
Дитячі
Меблі для ванної кімнати
Офісні меблі
Шафи та пенали
Тумби під телевізор
Журнальні столи
Комп'ютерні столи
Тумби для взуття
Ліжка
Комоди, тумбочки, косинці, полички та ін...
М'які меблі
Матраци
Шафи купе
Статті » Вибір дитячої

Дитячі меблі - як правильно підібрати.

Вибір дитячих меблів - зовсім не просте, як може здатися, заняття, але відповідальне і дуже захоплююче.Адже дитячі меблі повинні бути не тільки красивими, зручними і безпечними, але і повинні враховувати індивідуальність і характер дитини, сприяти розвитку її творчих нахилів.

 

Виходячи саме з останніх факторів, якщо правильно підходити до вибору дитячих меблів, потрібно спочатку створити інтер'єр дитячої кімнати, і тільки потім вибирати відповідно до нього меблі.

 

Визначившись з дизайном моделі, на що далі потрібно звернути увагу при виборі моделі?

По-перше - це власне сам вибір. Важливо, щоб Ви самі вибрали необхідні для дитячої елементи (ліжко, стіл, шафа тощо) моделі дитячих меблів. Це можна зробити в т.зв. модульних системах.

 

По-друге, це вибір колірної гами, який безпосередньо впливає на емоційний стан та настрій дитини.

 

По-третє, це ергономічність та функціональність. Меблі повинні відповідати потребам дитини, бути місткими та зручними у користуванні, а також безпечними. У дитячих меблів не повинно бути гострих кутів. Слід також звернути увагу на ручки на меблях для малюків - вони також не повинні мати гострих кутів і бути міцними.

 

По-четверте, це компактність. Особливо це важливо, якщо дитяча кімната невеликих розмірів або в ній потрібно розмістити двоє або більше дітей. Цю проблему легко вирішити за допомогою 2-ярусного ліжка і елементів (модулів), які можна розмістити під ним. Компактно і практично!

 

І, по-п'яте, це якість і надійність меблів. Торці ДСП повинні бути обрамлені ударостійкою пластиковою кромкою, що захищає дітей від ударів, а меблі в кімнаті - від механічних пошкоджень. Вся фурнітура та аксесуари розраховані на підвищене навантаження і "екстремальні" умови експлуатації.

© 2014 Інтернет магазин «Mebelart».
Всі права захищені. Створення і просування сайта Веб-студія «InterSeo»