(097)999-55-33, (044)222-44-77
пн-пт 9:00-19:00, сб-нд 10:00-18:00
Прихожі
Вітальні
Системи
Спальні
Кухні
Дитячі
Меблі для ванної кімнати
Офісні меблі
Шафи та пенали
Тумби під телевізор
Журнальні столи
Комп'ютерні столи
Тумби для взуття
Ліжка
Комоди, тумбочки, косинці, полички та ін...
М'які меблі
Матраци
Шафи купе
Статті » Рекомендації Щодо Облаштування Кухні

Існуючий асортимент меблів для кухні дозволяє реалізувати багато фантазії на тему інтер'єру, але ускладнює вибір, який обмежений розмірами приміщення і розташованими засобами. Оптимальний варіант можна підібрати, дотримуючись нехитрих рекомендацій.

1. Планування майбутньої кухні В залежності від розмірів і форми приміщення, призначеного під кухню, слід зробити приблизний ескіз розстановки меблів і побутової техніки. Існує кілька варіантів кухонних планування: - "острівної" варіант розміщення; центральну частину кімнати займає одна з основних зон (обідній стіл, плита або мийка). Досить комфортний, але вимагає наявності вільного простору, спосіб планування. - "Полуостровное" розміщення; в центр кімнати виступає одна частина кухонної меблювання. Ідеальний варіант для кухонь, суміщених з їдальнями. - Лінійне розміщення; всі меблі вибудовується в одну лінію, уздовж довгої стіни. - Планування Г-подібна; підходить для малогабаритних кухонь, вся техніка і меблі розташовуються поруч один з одним. - Планування П-подібна, меблі та техніка шикуються уздовж трьох стін кімнати.

2. Визначення стилю і дизайну кухні Від того, який ви хочете бачити свою кухню, залежить і вибір меблів, основних кольорів і аксесуарів.

 

Капитальный ремонт квартиры

Горный мастер

ремонт дома

Автофорум

© 2014 Інтернет магазин «Mebelart».
Всі права захищені. Створення і просування сайта Веб-студія «InterSeo»